Blog Post

FC Metz – Saint-Etienne. Były zespół Piotra Świerczewskiego wróci do gry? Jak to widzą bukmacherzy

FC Metz – Saint-Etienne. Były zespół Piotra Świerczewskiego wróci do gry? Jak to widzą bukmacherzy

11 stycznia francuska Ligue 1 zawita do Metz, gdzie gospodarze, zajmujący ostatnie miejsce w tabeli, będą mieli bardzo trudne zadanie, aby obronić jakiekolwiek punkty w starciu z przyjezdnym zespołem Saint Etienne. Decydujące dla rozstrzygnięcia, zdaniem ekspertów oraz bukmacherów, powinny być względy motywacyjne, a te zdecydowanie znajdują się po stronie ekipy przyjezdnych.

Na milenium zakłady oferta kursowa wpływa ma fakt, że Saint Etienne w siedmiu pierwszych tegorocznych kolejkach Ligue 1 nie opuszczało ścisłego czuba tabeli i zajmowało miejsca gwarantujące udział w Lidze Mistrzów. Jeszcze w 10 kolejce goście byli na 5 pozycji w ligowej tabeli, ale od tego momentu drużynę zaczęła trapić seria fatalnych wyników, przez które zespół regularnie dołował, aż do obecnej, 16 pozycji.

Patrząc na kursy oferowane przez legalnych operatorów jak milenium zakłady bukmacherskie, widać wyraźnie tendencję do faworyzowania przyjezdnych. Goście tego spotkania są zdaniem bukmacherów bardziej prawdopodobnymi zwycięzcami, ale mecz jest trudny do oceny – stąd kursy proponowane przez milenium zakłady oferta w odniesieniu do tego meczu są wysokie zarówno w przypadku zwycięstwa gości jak i gospodarzy. Średnio typ na „2” pozwala zainkasować kurs od 2.00 do 2.50, natomiast zwycięstwo „1” to najczęściej kurs rzędu 3.20 i więcej. Nieznacznie mniej płatny będzie remis.

Skąd przekonanie, że była drużyna Piotra Świerczewskiego, właśnie w meczu z Metz odwróci swoją fatalną passę porażek i odbije się od dna ligowej tabeli? To historia spotkać pomiędzy obiema drużynami – dotychczas Saint Etienne wygrywało 12-krotnie z najbliższym rywalem. Metz udało się swoich najbliższych przeciwników pokonać raptem 3-krotnie, a remisy pomiędzy nimi odnotowano 7-krotnie.

About Redakcja

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *