Blog Post

FC Barcelona – Celta Vigo – Messi ustrzeli hattricka ?

FC Barcelona – Celta Vigo – Messi ustrzeli hattricka ?

W ramach Pucharu Króla dość regularnie dochodzi do pojedynków, w których strzela się mnóstwo bramek. Wynika to nie tylko z dysproporcji sportowej jakości pomiędzy klubami rywalizującymi na niższych etapach pucharowej rywalizacji. Często kłopotem jest kalendarz rozgrywek, w którym Puchar Króla jest umiejscowiony w sposób nastręczający kłopotów drużynom bez szerokiej kadry, silnej ławki rezerwowej, odpowiedniego przygotowania fizycznego.

Dlatego właśnie w terminach przewidzianych na rozgrywki Pucharu Króla dochodzi tak często do niespodzianek, ale także kanonad i ogromnej ilości bramek. Osoby przewidujące ustrzelenie hat-tricka przez Leo Messiego w zaplanowanym na 11 stycznia meczu rewanżowym Pucharu Króla na stadionie w Barcelonie, mogą więc cieszyć się z ustrzelenia kursu rzędu 5.00 i więcej.

Problematyczne może być jednak również to, o czym wiedzą doskonale typerzy, doświadczeni gracze, eksperci, dziennikarze oraz bukmacherzy w firmach jak sts. Przede wszystkim, w przypadku w miarę bezpiecznego zwycięstwa w pierwszym meczu na wyjeździe, Leo Messi może być kompletnie niepotrzebny drużynie przez praktycznie cały mecz rewanżowy. Oczywiście kibice FC Barcelona będą chcieli zobaczyć swojego idola nawet jeśli Barcelona do rewanżu będzie przystępowała w pozycji murowanego faworyta, ale decyzje trenera Ernesto Valverde mogą być inne i podyktowane względami zdrowotnymi, regeneracyjnymi lub czysto strategicznymi.

Awans Barcelony wydaje się pewny według sts opinie, ale warto w tym miejscu przypomnieć, że to Celta Vigo była niespodziewanym przeciwnikiem zdolnym do ogrania Barcelony w minionym roku na własnym stadionie 4:1 oraz 4:3. Szczegółowy scenariusz, czy awans ten zostanie wywalczony po hat-tricku Messiego, czy w bólach i bez jego udziału, może przynieść typerowi bardzo konkretny zysk na początku tego roku.

About Redakcja

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *