Blog Post

Dijon FCO – Stade Rennes. Znowu ostro w Dijon? Zobacz i zagraj

Dijon FCO – Stade Rennes. Znowu ostro w Dijon? Zobacz i zagraj

Już 27 stycznia w ramach zbliżającej się kolejki Ligue 1, lokalny klub Dijon FCO podejmować będzie Stade Rennes i oczy wielu kibiców, ekspertów oraz bukmacherów zwrócone są właśnie w stronę tego stadionu. Wszystko dlatego, że obie drużyny są swoimi bezpośrednimi rywalami i sąsiadami z ligowej tabeli. Gospodarze zajmują w niej obecnie 10 pozycją i mają na swoim koncie łącznie 24 punkty, natomiast ich najbliżsi rywale ze Stade Rennes w ciągu dotychczasowych kolejek francuskiej ekstraklasy zremisowali raptem jeden mecz więcej od Dijon, dzięki czemu zajmują 9 pozycję w Ligue 1 i mają o jeden punkt więcej w dorobku.

Sts zakłady przygotowane na tę okazję są więc wyjątkowo korzystne – zarówno wygrana gospodarzy jak i gości jest równie wysoko płatna. Wytypowanie zwycięzcy pojedynku zaplanowanego na 27 stycznia nie jest proste z kilku powodów, o których naturalnie wiedzą bukmacherzy. Pierwsza kwestia to skłonność klubu z Dijon do otwartej wymiany ciosów na własnym boisku, co często prowadzi do gradu goli. Dijon chce prowadzić grę atrakcyjną i ofensywną, ale z powodów braków jakościowych w defensywie, kończy się to wysokimi wynikami bramkowymi.

Sposobem na zarobienie może być więc nie tylko wskazanie zwycięzcy, ale również jakiegoś dodatkowego typu sts na liczbę bramek w całym spotkaniu albo zwycięstwo z handicapem. Wszystkie sts zakłady bukmacherskie umożliwiają obecnie grę na to wydarzenie, ale warto przemyśleć swój wybór. Dijon do tej pory straciło w lidze już  33 gole i jest to najgorszy wynik w całej Ligue 1, a jednak klub zajmuje wysoką, 10 pozycję w tabeli. A to dlatego, że zawsze potrafi zdobywać gole, nawet z klasowymi przeciwnikami – już 28 trafień w tym sezonie – tylko 4 czołowe kluby w lidze mają więcej zdobytych bramek!

About Redakcja

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *