Blog Post

6.01 La Liga – Pewne zwycięstwo gospodarzy w meczu Atletico Madryt – Getafe CF

6.01 La Liga – Pewne zwycięstwo gospodarzy w meczu Atletico Madryt – Getafe CF

Pewny kurs na zwycięstwo Atletico nad Getafe

Już 6 stycznia w ramach kolejki Premier League dojdzie do pojedynku na stadionie Atletico Madryt, gdzie gospodarze podejmować będą zespół Getafe. Wysoka pozycja w tabeli La Liga gości przyjeżdżających do Madrytu na najbliższe spotkanie może dziwić wielu kibiców hiszpańskiej piłkarskiej ekstraklasy. Getafe praktycznie nigdy nie było w stanie chociażby dorównać do poziomu prezentowanego przez takie ekipy jak Real, Barcelona, Atletico, Sevilla czy nawet Valencia, a dzisiaj znajduje się w tabeli na 6 pozycji. Niemniej pamiętać trzeba o tym, że Atletico to drużyna od przynajmniej kilku sezonów regularnie bijąca się o mistrzostwo i wicemistrzostwo Hiszpanii, obecnie wicelider tabeli La Liga.

Lotto zakłady online, podobnie jak inni operatorzy rynku bukmacherskiego w Polsce, proponują w związku z meczem zaplanowanym na 6 stycznia możliwość zarobienia, tym bardziej, że wytypowanie faworyta nie powinno być problemem. Aktualny kurs na wygraną Atletico Madryt na własnym stadionie to bardzo skromne 1.40, a nawet mniej. Getafe, które z całą pewnością nie będzie faworytem tej potyczki, według bukmacherów totolotek za wybronienie chociażby remisu na nieprzychylnym terytorium wroga mogłoby swojemu typerowi przynieść kurs rzędu 4.50-5.00. Natomiast zwycięstwo gości 6 stycznia w Madrycie jest bardzo mało prawdopodobne, czego odzwierciedleniem może być bardzo wysoki kurs na Getafe – 8.00 i więcej.

Co wpływa na tak zdecydowane przekonanie wśród typerów, ekspertów oraz bukmacherów? Pomimo wysokiej pozycji w tabeli, Getafe jest zespołem, które wybitnie nie radziło sobie z drużyną Atletico i doskonale wiedzą o tym totolotek zakłady sportowe. Getafe ostatni raz w La Liga było w stanie wygrać z drużyną Madrytu w latach 2010-2011. Od tamtego czasu to wyłącznie drużyna ze stolicy udowadnia swoją wyższość nad Getafe i w całej historii potyczek pomiędzy nimi na szczeblu La Liga Atletico Madryt wygrywało 17-krotnie, 8-krotnie remisując i tylko 4-krotnie, dawno temu, przegrywając.

About Redakcja

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *