Blog Post

3.02 Serie A – Inter vs Crotone – Rivero goni Immobile – Musi trafić. Ile obstawić?

3.02 Serie A – Inter vs Crotone – Rivero goni Immobile – Musi trafić. Ile obstawić?

Inter Mediolan od początku tego sezonu Serie A występował niemal perfekcyjnie i długo był przed Napoli oraz Juventusem, ale na przełomie starego i nowego roku piłkarze International Mediolan złapali zadyszkę i nieco obniżyli swoją pozycję w tabeli, tracąc ostatecznie szanse na udział w walce o mistrzostwo. Crotone jest naturalnie w zupełnie innej pozycji, gdyż od bardzo niedługiego czasu rywalizuje w najwyższej klasie rozgrywkowej we Włoszech i obecnie zajmuje pierwsze bezpieczne miejsce nad strefą spadkową. Każda porażka, a na taką Crotone skazywane jest w meczu wyjazdowym 3 lutego przez analityków bukmacherskich i dziennikarzy, to dobra okazja do wytypowania swojego wyniku.

Wskazanie zwycięzcy tego meczu nie powinno być trudne i kursy opracowane przez milenium pl zakłady bukmacherskie oraz innych legalnych polskich bukmacherów na zwycięstwo Interu rzadko przekraczają poziom 1.40. Warto więc poszukać innych typów i rodzajów wydarzeń do obstawiania, a mecz ten może mieć kilka ciekawych podtekstów, na których jednocześnie milenium zakłady oferta kursowa będzie korzystna dla typera.

Mauro Icardi, wysunięty napastnik Interu, zdobył w tej odsłonie Serie A dla swojego zespołu już łącznie 18 bramek i większość bukmacherów oraz fanów pilnie śledzi losy jego walki z Ciro Immobile o koronę króla strzelców tegorocznej Serie A. Dodatkowo, milenium zakłady bukmacherskie umożliwiają obstawianie, ile bramek padnie w całym spotkaniu lub do przerwy, a także zagrać można na typowanie zwycięzcy z handicapem, co będzie dość wyraźnie podnosiło atrakcyjność kursu, nawet w przypadku zwycięstwa Interu.

About Redakcja

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *