Blog Post

25.04 NBA – Toronto vs Washington – Jak forbet wycenia szansę Wizards na odwrócenie losów?

25.04 NBA – Toronto vs Washington – Jak forbet wycenia szansę Wizards na odwrócenie losów?

For bet pl proponuje zakłady na najbliższy mecz Wizards

Washington Wizards w dwóch pierwszych meczach ćwierćfinałowych wschodniej konferencji w Toronto, dwukrotnie przegrali z gospodarzami. Stan rywalizacji z 0:2 skutecznie udało się nieco zminimalizować po pierwszym meczu na własnej hali, gdzie drużyna Marcina Gortata wygrała z Rapotrs i zniwelowała przepaść w play-off do bardziej skromnego 1:2 i w dodatku – drużyna ze stolicy USA wciąż ma możliwość doprowadzenia do remisu 2:2 w kolejnym meczu przed swoją publicznością.

Na tym etapie NBA gra do czterech zwycięstw, więc doprowadzenie do remisu 2:2 niejako rozpoczyna rywalizację od nowa. Obstawianie meczy play-off NBA nie jest wcale proste, czego dowodzi minimalna różnica sportowa obydwu ekip, chociaż Toronto Raptors po rundzie zasadniczej było najlepszą ekipą w konferencji wschodniej, podczas gdy Wizards zajęli ostatnie gwarantujące awans, ósme miejsce. W meczach play-off cała ta historia ma jednak minimalne znaczenie, o czym doskonale wiedzą bukmacherzy stacjonarni i internetowi.

Który bukmacher w Polsce specjalizuje się w NBA

NBA to najpopularniejsza liga koszykarska na świecie, która także w Polsce cieszy się ogromnym zainteresowaniem wszystkich fanów. Dlatego praktycznie wszystkie polskie zakłady bukmacherskie umożliwiają typowanie wyników, zwycięzców serii czy nawet ilości zdobytych punktów przez poszczególnych graczy – tak w rundzie zasadniczej jak i pucharowej. Za wskazanie zwycięstwa Wizards w meczu wyjazdowym przy stanie 2:2, bukmacherzy są skłonni wypłacać nawet kurs rzędu 4.00-5.00. Zwycięstwo gospodarzy jest wyceniane znacznie niżej – tutaj kurs to raptem 2.50-3.00. Opłacalnym pomysłem może być także wskazanie zwycięzców całej serii.

Autor: DG

About Redakcja

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *