Blog Post

24.02 Ligue 1 – Lille vs Angers – Obstawiaj z nami!

24.02 Ligue 1 – Lille vs Angers – Obstawiaj z nami!

Lille będzie 24 lutego podejmowało na własnym stadionie w ramach najbliższej kolejki francuskiej Ligue 1 zespół Angers. Być może od strony sportowej mecz ten nie zanosi się na szczególnie emocjonujący, brakuje tam również typowo polskich akcentów jak udział polskich piłkarzy, które zawsze podnoszą atrakcyjność meczu wśród typerów i uczestników zakładów bukmacherskich. Niemniej kursy przewidziane przez legalnych operatorów rynku w Polsce są dość ciekawe i warto przyjrzeć się tabeli Ligue 1 aby wiedzieć, jakie zakłady bukmacherskie wytypować na 24 lutego.

Sama tabela na pierwszy rzut oka nie mówi jednak zbyt wiele i dlatego najpopularniejsze w kraju i Internecie zakłady bukmacherskie legalne proponują wysoki kurs zarówno na zwycięstwo gospodarzy, jeszcze wyższy na remis i szalenie atrakcyjny na zwycięstwo gości. W ten sposób typerzy amatorzy nie śledzący bardzo wnikliwie i na bieżąco Ligue 1 mogą ulec pokusie obstawienia tego meczu. Tymczasem Ligue 1 wśród typerów profesjonalnych uchodzi za jedną z najtrudniejszych do obstawiania, albowiem padają tutaj bardzo nieprzewidywalne wyniki i każdy jest w stanie wygrać z każdym. Wiedzą o tym także osoby ustalające zakłady bukmacherskie bwin i kursy na poszczególne wydarzenia i typy.

Pomiędzy Lille a Angers w tym sezonie praktycznie nie da się dostrzec na pierwszy rzut oka sportowych różnic. Obie drużyny, które zmierzą się ze sobą 24 lutego, uzbierały do tej pory dokładnie tyle samo punktów – 25 po 23 kolejkach. Angers w tym czasie przegrało dwa spotkania więcej od drużyny Lille, ale jednocześnie aż 10 razy remisowało, podczas gdy Lille wywoziło remis do tej pory tylko 4-krotnie. Lille ma jednak fatalny bilans bramkowy (-13) i wiele zapowiada, że i tym razem gospodarze mogą stracić chociaż jedną bramkę.

About Redakcja

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *