Blog Post

17.02 Ekstraklasa – Wisła Płock vs Zagłębie – Czy Zagłębie poradzi sobie bez Jakuba Świerczoka?

17.02 Ekstraklasa – Wisła Płock vs Zagłębie – Czy Zagłębie poradzi sobie bez Jakuba Świerczoka?

Zagłębie Lubin zajmuje obecnie wyjątkowo wysoką, piątą pozycję w tabeli Ekstraklasy i wciąż utrzymuje racjonalny dystans ze ścisłą czołówką. Wisła Płock to z kolei pierwszy zespół z grupy spadkowej, któremu wystarczyłby komplet punktów w meczu z Zagłębiem, aby natychmiast awansować na jego miejsce. Oba zespoły dzielą bowiem tylko 2 punkty różnicy i raczej trudno wyobrazić sobie, aby piłkarzom Zagłębia lub Wisły zabrakło odpowiedniej motywacji.

Pytanie, jakie zadają sobie zawsze po przerwie zimowej bukmacherzy lvbet i analitycy dla nich pracujący, to jakość zespołu po wzmocnieniach kadrowych czy okresie przygotowawczym. Zmiana piłkarzy to często tylko wierzchołek góry lodowej – drużyna ma okazję poćwiczyć nowe rozwiązania taktyczne, popracować nad stałymi fragmentami gry, ale przede wszystkim – wypocząć i przejść odnowę biologiczną. Drużyny wyeksploatowane na koniec rundy jesiennej wracają często z podwójnym zapałem, gdyż są wypoczęte i mogą znów grać na dużej intensywności przez blisko 90 minut.

Takiego meczu spodziewają się lv bet zakłady bukmacherskie i nie tylko – wystarczy spojrzeć na kursy przygotowane przez czołowych bukmacherów na polskim rynku. W wygraną Zagłębia łatwiej uwierzyć, dlatego kurs na takie rozstrzygnięcie ani na lvbet legalny ani żadnej innej stronie nie przekracza 2.50. Dodatkowo, ciekawą propozycją typu na ten mecz jest obstawienie konkretnego strzelca bramki.

About Redakcja

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *