Blog Post

15.04 Serie A – Milan vs Napoli – Bukmacherzy polscy typują wynik meczu Milanu z Napoli

15.04 Serie A – Milan vs Napoli – Bukmacherzy polscy typują wynik meczu Milanu z Napoli

Jak na szanse Milika i Zielińskiego zapatrują się firmy bukmacherskie

Milik w ostatnim meczu Napoli powrócił po długiej przerwie spowodowanej dwiema kontuzjami i od razu wpisał się na listę strzelców, zaliczył asystę i walnie przyczynił się do wygranej 3:2. Dodatkowo swoją klasę w barwach Napoli regularnie udowadnia Piotr Zieliński, więc dla polskich typerów i bukmacherów wszystkie mecze z ich udziałem są doskonałą okazją do przyciągnięcia graczy. Napoli wciąż ma bardzo duże szanse na wygranie mistrzostwa Włoch, ale żeby dogonić i prześcignąć Juventus, wygrywanie – nawet na wyjeździe z Milanem – jest już teraz obowiązkiem drużyny z Neapolu.

Każde forum zakłady bukmacherskie podkreśla, że 15 kwietnia w ramach następnej kolejki Serie A dojdzie do pojedynku mogącego przesądzić losy mistrzostwa Włoch. Zgubienie punktów przez piłkarzy z Neapolu, przy pełnej zdobyczy punktowej piłkarzy „Starej Damy” będzie oznaczało najpewniej stratę realnych szans na mistrzostwo kraju i podobnie jak w poprzednim sezonie – na ostatniej prostej przegrają tę rywalizację. Dlatego motywacji nie powinno im brakować, co gwarantuje 15 kwietnia ekscytujące widowisko piłkarskie. Aby na nim zarobić trzeba jednak nie tylko wskazać prawidłowe rozstrzygnięcie meczu, ale również wybór najbardziej korzystnego bukmachera.

Jakie najlepsze zakłady bukmacherskie wybrać

Ilość legalnych operatorów polskiego rynku bukmacherskiego sprawia, że muszą oni rywalizować między sobą nie tylko na oferowane bonusy i dodatkowe funkcje na stronach internetowych. Najważniejszy jest kurs proponowany przez forbet pl i innych bukmacherów – to on decyduje o tym, ile zarobić można na prawidłowym wytypowaniu wyniku. Wygrana Napoli na wyjeździe jest obecnie wyceniana na kurs rzędu 2.20 czy nawet 2.50.

About Redakcja

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *