Blog Post

14.07 World Cup – Belgia vs Anglia

14.07 World Cup – Belgia vs Anglia

Spotkanie zespołów o dużych aspiracjach i nie do końca spełnionych marzeniach. Ciekawe zatem, jak wyglądają kursy firm bukmacherskich na ten mecz?  Piłkarsko, wygląda na to, że trochę lepszym zespołem, bardziej kompletnym, jest zespół Belgii. Dlatego nie dziwi też kurs legalnych firm bukmacherskich, dający lekką przewagę tej właśnie drużynie. Np. Fortuna a i inne firmy podobnie – typuje –2,22 – 3,70 – 3,25. Zapewne na taki układ ma też wpływ fakt, że te zespoły spotkały się już ze sobą w fazie grupowej i zwycięsko z tej próby / 1:0 / wyszła drużyna belgijska. Wprawdzie obie drużyny nie wystąpiły w tym meczu w swoich najmocniejszych składach – Anglicy bez Kanea, Lingarda, Hendersona, Alliego, a Belgowie z kolei bez De Bruyne, E. Hazarda czy Lukaku, ale nie ma żadnej gwarancji, że podobnych, albo nawet większych roszad w obu drużynach, nie będzie i tym razem. Bo co by nie mówić i jak by na to nie patrzeć, to mecz o 3-cie miejsce jest przez wielu, w tym i piłkarzy traktowany jako tzw. mecz pocieszenia.

A jeśli jeszcze przed chwilą, a obie drużyny po sukcesach w fazie początkowej mistrzostw nabrały „apetytu” i mierzyły w najwyższe cele, to brak awansu do gry w meczu finałowym, potraktowały jako rozczarowanie. Nie wiadomo, czy w takim układzie wszyscy zawodnicy w jednakowym stopniu będą w stanie wykrzesać w sobie jeszcze wystarczającą ilość energii i zaangażowania i dać z siebie wszystko w meczu o 3-cie miejsce. Tą małą niepewność zapewne będą mogli wykorzystać grający w zakładach bukmacherskich, gdyż każda niepewność w zawodach stwarza dodatkowe szanse dla grających. Tak jest i w tym wypadku.

Dla wielu drużyn gra o taką pozycję byłaby wystarczającym powodem do walki z pełnym zaangażowaniem, ale jak będzie w tym konkretnym meczu, trudno przewidzieć. Być może też trenerzy obu drużyn zechcą w ostatnim meczu dla nich na tym turnieju dać szansę zmiennikom zawodników 1-ej jedenastki? Wiadomo, że takie roszady mogą przynieść różne efekty na boisku. A to też będzie miało przełożenie na wyniki i ewentualne skutki obstawiania przez grających w zakładach bukmacherskich. Mimo to, wszystkim życzymy dużo emocji.

Autor: MS

About Redakcja

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *