Blog Post

11.02 Serie A – Torino – Udinese – Mecz sąsiadów. Kolejna karta dla Daniele Baselli ? Można wygrać ?

11.02 Serie A – Torino – Udinese – Mecz sąsiadów. Kolejna karta dla Daniele Baselli ? Można wygrać ?

Torino i Udinese zmierzą się ze sobą już 11 lutego w ramach następnej kolejki Serie A, na boisku Turyńczyków i będzie to doskonała okazja do przeskoczenia rywala w ligowej tabeli, albowiem są to swoi bezpośredni sąsiedzi. Udinese formalnie zajmuje o jedną pozycję niżej w tabeli (miejsce 10), ale w rzeczywistości oba kluby do tej pory zgromadziły na swoim koncie po 32 punkty.

Na tym jednak nie koniec podobieństw, które sprawiają, że zakłady bukmacherskie są bardzo nie jednogłośne w sprawie ustalanych kursów iw skazywania faworyta. W zasadzie każdy operator bukmacherski nieco różni się pod kątem proponowanego kursu i oceny możliwości poszczególnych zespołów, więc typer przekonany do określonego wydarzenia powinien porównać oferty bukmacherów na różnych serwisach, aby znaleźć tego z aktualnie najciekawszą propozycją.

Oba kluby w dotychczasowym sezonie uzbierały dodatni bilans bramkowy +4. W przypadku Torino złożyły się na to 32 bramki strzelone i 28 goli straconych, zaś Udinese w analogicznym okresie strzeliło goli 35, by samemu stracić ich 31. Najlepszym strzelcem gospodarzy jest Falque, który do tej pory zaliczył 9 trafień w Serie A. Jego odpowiednik w drużynie z Udinese, Lasagna, jest w tym sezonie nieco mniej skuteczny i na listę strzelców do tej pory wpisywał się 7-krotnie.

W całej historii bezpośrednich potyczek także bardzo blisko jest statystycznego remisu – 11 razy wygrało Udinese, 9-krotnie Torino. Jeśli więc zgodnie z przewidywaniami niektórych bukmacherów, uda się i tym razem Turyńczykom zabezpieczyć 3 punkty na własnym terenie, do idealnego remisu pomiędzy obiema ekipami będzie już niezmiernie blisko.

About Redakcja

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *